Sürgülü Cam Kapı

  • sürgülü cam kapı tanıtım/
  • menteşeli cam kapı tanıtım/

Sürgülü Cam Kapı Sistemleri

Sürgülü cam kapılar isminden de anlaşıldığı şekilde sürerek hareket eden kapı sistemleridir. Yeni nesil ürünlerden biri olan sürgülü cam kapı modelleri, hayal gücünüze bağlı olarak birçok alternatif deseni beraberinde getirmektedir.

Özellikle tercih edilmesinin sebeplerinden biri de dar alanlarda yer kazandırma özelliğidir. Duvara paralel çalışan sürgülü cam kapı sistemleri evlerde, ofislerde ve birçok alanda size yeni kullanım alanları üretir.

Diğer tüm cam kapı sistemleri gibi 6mm, 8mm, 10mm, 12mm gibi kalınlıklarda, temper (kırılmaya ve darbeye karşı üstün mukavemet) ve rodaj işlemi görmüş camlar ile uygulanmaktadır.

Tek, çift, sabit ve hareketli kanatlar ile farklı genişliklerdeki alanlar için rahatlıkla kullanılabilir.

Senkron Yapı sürgülü cam kapı sistemlerinde (sürme cam) kendi ray kalıplarını, özel ithal paslanmaz tekerlek mekanizmalarını üretmektedir.

Sürgülü cam kapı modelleri sadece üst ray mekanizması ile çalışmaktadır. Sağda, solda, altta herhangi bir aksesuar görmemektesiniz. Estetik görünümü yakalamasının nedenlerinden biri de bu olmaktadır.

Kullandığımız aksesuarların, kolların tümü standartlarda paslanmaz olarak kullanılır. Sürme cam kapı ürünlerimizde alt dengeleyiciden tekerleklere, boru tipi kollara, tekerlek gövdelerine kadar paslanmazdır.

Camların üzerinde istediğiniz kumlama desen uygulanabilirken, resim manzara baskıları da rahatlıkla uygulanabilir. Burada hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz deseni yakalamamız mümkündür.

Standartlarda bir kilit sistemi bulunmamaktadır. Sağda ve solda bulunan stoperler ile kapı otomatik olarak kapatıldığı yerde kalmaktadır. Ancak istenilen tüm kilit mekanizmaları rahatlıkla uygulanabilmektedir. Anahtarlı kilit, butonlu kilit, elektronik kilit uygulamaları da sürgülü cam kapı sistemleri için alternatif olarak rahatlıkla düşünülebilir.

Sürgülü cam kapı fiyatları piyasa genelinde bizim gibi birkaç üretici tarafından belirlenmektedir. Tüm uygulayıcı firmalar sistemi birkaç üreticinden aldığı için fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Senkron Yapı sürgülü cam kapı fiyatları açısından piyasanın en uygun çözümlerini sunar. Bizden fiyat almadan sürgülü cam kapı yaptırmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Eco Seri Sürgülü Cam Kapı Modelleri


Eco seri sürgülü cam kapı özellikleri: 8mm tam temperli cam üzerine ister standart kumlama desenlerimiz, ister desensiz şeffaf cam tercih edebilmeltesiniz.

Lüx Seri Sürgülü Cam Kapı Modelleri


Lüx seri sürgülü cam kapı özellikleri: 10mm tam temperli cam üzerine istediğiniz model kumlama desen veya istediğiniz görsel resim, manzara film uygulanabilmektedir.

Elit Class Seri Sürgülü Cam Kapı Modelleri


Elit Class seri sürgülü cam kapı özellikleri: 8mm - 10mm tam temperli reflekte cam veya ayna uygulanabilmektedir. Reflekte seçenekleri arasında yeşil, mavi, bronz, füme cam seçenekleri mevcuttur. Ayrıca reflekte cam üzerine işleme seçenekleri ve cama vitray boya sanat çalışmaları da uygulanabilir. Patlatma cam modeli ise 20mm den daha kalın olmakla beraber, 3 katman camdan oluşur.